6.8.2019

10 důvodů, proč běžet v Chebu Valdštejnovu desítku 2019!

Znáte to také? Často se dlouho rozhodujeme a hledáme důvody, proč se zúčastnit zrovna toho a toho závodu. My jsme se rozhodli vám ulehčit rozhodování a vybrali jsme pro vás 10 důvodů, proč se zúčastnit Valdštejnovy desítky 2019 v Chebu (1. září 2019).

1. Historické centrum

Většina trasy Valdštejnovy desítky 2019 vede uličkami historického centra města Cheb, které se v roce 2014 stalo historickým městem roku. Na trase se tak můžete těšit na malebný Špalíček na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Františkánský klášter, budovu knihovny, volnočasový areál Krajinka, opevnění města, Hrad Cheb a další zajímavé historické stavby.

2. Sportovní odpoledne pro celou rodinu

Valdštejnovy desítky se může zúčastnit opravdu každý!  Připraven bude i doprovodný program. Nejen běžci si v zázemí na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad najdou to své.

3. Dětský závod

A nezapomeňte sebou vzít své děti. Na programu závodního dne jsou i juniorské kategorie.

4. Občerstvení 

Po celou dobu bude v zázemí fungovat občerstvení. Voda k pití bude k dispozici zdarma po celou dobu programu. Na tržišti pak bude k dispozici několik stánků s nápoji a občerstvením. V cíli závodu na vás čeká bohaté a pestré občerstvení.

5. Účastnická tombola o ceny

Každý účastník má šanci na vítězství! Když ne v běhu, tak alespoň v tombole. Před vyhlášením bude uskutečněna tombola o ceny.

6. Účastnická medaile

Na každého běžce v cíli bude čekat účastnická medaile.

7. SMS výsledkový servis

I letošní závod bude měřen čipovou technikou, kterou nám zajišťuje firma Irontime. Pokud do přihlášky vyplníte vaše číslo, chvilku po vaše doběhu vám přijde SMS zpráva s výsledkem.

8. Komfortní zázemí

Přímo v zázemí závodu naleznete vše, co k hladkému průběhu závodu potřebujete. Věci si můžete uschovat v hlídané úschovně, obléct se můžete v kryté šatně. Součástí závodu bude i dostatečný počet mobilních toaletních buněk a pisoáru.

9. Elektronická fotografie pro každého

Ano, na oficiálních fotografiích ze závodu by se měl najít opravdu každý. Postará se o to tým fotografů Tomáše Grubera – oficiálního fotografa Rozběhnito.cz. Fotky ze závodu budou zveřejněny max. 2 dny po závodu.

10. Doprovodný program v zázemí

V zázemí na vás bude čekat doprovodný program v podobě různých stánků, kolo štěstí Aquaforum, dobové kostýmy. O správnou atmosféru se postará DRUM BAND Františka Zemana.

 

Poslední výhodnou vlnu online registrací naleznete po kliknutí na tento odkaz

Scroll to top