19.8.2017

Do Chebu zatím míří přes dvě stovky běžců z celé České republiky, Slovenska i Německa

Výhodné online registrace na Valdštejnovu desítku v Chebu vrcholí. Do této chvíle se na tratě 5 i 10 km přihlásilo přes 200 běžců. Historické centrum téměř tisíciletého Chebu tak proběhne rekordní počet běžců nejen z celé České republiky, ale i ze Slovenska a Německa. Výhodné online registrace končí v pondělí 21. srpna ve 14 hodin.

Cheb v pátek 25. i v sobotu 26. srpna prožije slavnosti vévody Albrechta z Valdštejna  a hned v neděli se oblékne do běžeckého.V historickém centru Chebu se totiž chystá 3. ročník Valdštejnovy desítky. A historické město roku 2014 láká. Do této chvíle se na trať  10 km i na trať  5 km přihlásilo více než 200 běžců z celé České republiky. Na startovní čáře tak budou stát běžci např. z Kroměříže, Ostravy, Olomouce, Teplic, Prahy, Českých Budějovic a dalších měst. Poprvé Valdštejnova desítka překročí i hranice naší země. Do Chebu se chystá hned několik účastníků ze sousedního Německa a vážit sem budou cestu i hosté od východních slovenských sousedů.

Výhodné registrace můžete využít ještě do pondělí 21. srpna (registrace zde). Kolik bude volných startovních čísel na místě, vám zveřejníme ve středu 23. srpna.

 

 

 

Scroll to top