Do Chebu zatím míří přes dvě stovky běžců z celé České republiky, Slovenska i Německa

Výhodné online registrace na Valdštejnovu desítku v Chebu vrcholí. Do této chvíle se na tratě 5 i 10 km přihlásilo přes 200 běžců. Historické centrum téměř tisíciletého Chebu tak proběhne rekordní počet běžců nejen z celé České republiky, ale i ze Slovenska a Německa. Výhodné online registrace končí v pondělí 21. srpna ve 14 hodin.

Cheb v pátek 25. i v sobotu 26. srpna prožije slavnosti vévody Albrechta z Valdštejna  a hned v neděli se oblékne do běžeckého.V historickém centru Chebu se totiž chystá 3. ročník Valdštejnovy desítky. A historické město roku 2014 láká. Do této chvíle se na trať  10 km i na trať  5 km přihlásilo více než 200 běžců z celé České republiky. Na startovní čáře tak budou stát běžci např. z Kroměříže, Ostravy, Olomouce, Teplic, Prahy, Českých Budějovic a dalších měst. Poprvé Valdštejnova desítka překročí i hranice naší země. Do Chebu se chystá hned několik účastníků ze sousedního Německa a vážit sem budou cestu i hosté od východních slovenských sousedů.

Výhodné registrace můžete využít ještě do pondělí 21. srpna (registrace zde). Kolik bude volných startovních čísel na místě, vám zveřejníme ve středu 23. srpna.