25.8.2017

Valdštejnova desítka 2017 je tu! Máme pro vás poslední informace před startem

3. ročník Valdštejnovy desítky, který slibuje rekordní účast běžců je tu! Přečtěte si poslední důležité informace před startem závodu, který běžce provede nejen historickým centrem téměř tisíciletého Chebu.

Zázemí závodu 

náměstí Krále Jiřího z Poděbrad (mapy.cz)

Program

  • 14:00-15:30 – registrace na 5 km
  • 14:00-16:30 – registrace na 10 km
  • 15:00 Start dětského závodu
  • 16:00 Start 5 km
  • 17:00 Start 10 km
  • Vyhlášení po doběhu závodu na 10 km (platí pro variantu závodu 5 i 10 km)

Doprava a parkování 

Náměstí a některé přilehlé uličky budou v den závodu uzavřené. Na náměstí tedy nebude možné v těchto dnech parkovat. Omezeno bude i zásobování, které bude možné v těchto dnech od 7.00 do 9.00 hodin.Trasa objížďky náměstí bude vedena ul. Dlouhá, Židovská, nám. Krále Jiřího z Poděbrad, Kamenná ul. V Židovské ulici dojde k otočení směru jízdy.

Parkovat lze zdarma hned na několika parkovištích v dostupném dosahu od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad (mapa míst k parkování)

Výdej startovních čísel 

  • Výdej startovních čísel proběhne v den závodu od 14:00
  • dětský závod do 14:55
  • 5 km závod do 15:30
  • 10 km závod do 16:30

Občerstvení

Pro všechny účastníky bude připraveno bohaté občerstvení na trati i v cíli. Před závodem se můžete v zázemí osvěžit vodou. Součástí zázemí bude i stánek s občerstvením a točeným pivem.

Prezentace a registrace

Prezentaci před závodem splní předem zaregistrovaní běžci ve stánku s názvem Online registrace 5 nebo 10 km (každý závod má svůj). Nově příchozí se budou hlásit ve stáncích Nové registrace 5 nebo 10 km. Pokud jste se zaregistroval/a na oba závody, musíte prezentaci absolvovat postupně u každé varianty trasy zvlášť.

Čip a umístění startovního čísla

K měření závodu bude použit jednorázový čip, který bude umístěný na rubové straně svého startovního čísla. Čip nemusíte po závodu tedy vracet. Startovní číslo naleznete ve startovní obálce, kde se budou také nacházet spínací špendlíky pro uchycení čísla na váš dres. Číslo s čipem je nutné mít na přední části vašeho oděvu.

Start závodu

Prosíme, abyste se před startem svého závodu zařadili včas do koridoru (cca. 10 minut před startem).

Úschovna

Od 14 do 19 hodin bude v zázemí fungovat hlídaná úschovna.

Tombola

Součástí vyhlášení bude i losování tomboly o ceny. Na připravené papírky napiště své jméno a vhoďte papírek do osudí. Seznam cen přineseme v sobotu 26. srpna

Pošlete pozdrav z Valdštejnovy desítky!

Připravili jsme pro vás novinku. Letos můžete poslat originální pozdrav. Stačí si v zázemí závodu zakoupit za 35 korun pohlednici ze speciální edice, vyplnit adresu, vzkaz, pohlednici vhodit do schránky v zázemí a my ji za vás hned v pondělí pošleme poštou.

Scroll to top