Servis pro běžce

Měření čipovou technikou

Valdštejnova desítka již od svého vzniku využívá spolehlivého systému od Irontime-čipová časomíra. Jinak tomu nebude ani v ročníku 2019, kdy navíc budou poprvé použity jednorázové čipy. Běžci tak budou mít čip upevněný přímo na svém čísle a nebudou ho muset mít upevněný na noze. Bát se tak nemusí ani případné ztráty čipu.

Šatna

Převléknout se do běžeckého uprostřed chebského náměstí? Na Valdštejnově desítce žádný problém. Pro účastníky bude připravena pánská i dámská šatna. V šatně pro ženy navíc bude i zrcadlo!

Úschovna

Rádi si sebou nosíte batoh s věcmi? Tak ho neváhejte v průběhu závodu uschovat v hlídané úschovně. Dobrovolníci v úschovně vám batoh označí páskou nebo pytlem s vaším startovním číslem. Své věci si pak můžete vyzvednout až do 18:30.

Medaile pro každého závodníka

U nás je vítěz nejen ten, kdo proběhne jako první cílovou bránou. Zaručujeme pamětní medaili pro každého účastníka na jakékoliv trati v hlavním závodu. Podobu stylových medailí pro ročník 2019 představíme v červnu 2019.

Zdravotnická služba

Zdraví je na prvním místě a to platí i na Valdštejnově desítce 2018! Nad průběhem celého závodního dne budou dohlížet zdravotníci oblastního spolku Českého červeného kříže. Telefonní spojení na centrálu zdravotníků naleznete na svém startovním čísle

Výsledkový servis

Zadejte při registraci své číslo a pár minut po skončení závodu vám přijde smska s výsledným časem. Výsledky hlavního závodu budou vyvěšeny v zázemí závodu na speciální tabuli.

Občerstvení na trati i v cíli

Na občerstvení si dáváme občas záležet, proto na vás čeká velmi bohaté občerstvení nejen v cíli, ale také na trati. Navíc v případě horké předpovědi si dáme záležet i na možnostech osvěžení.

 

 

 

 

Scroll to top