Cheb bude opět hostit stovky běžců z celé České republiky

Jeden z největších běžeckých závodů v západočeském regionu se chystá na konec prázdnin v Chebu. Poslední srpnovou sobotu 29. srpna se ve městě s téměř tisíciletou historií poběží šestý ročník závodu Valdštejnova desítka 2020. Do Chebu míří stovky běžců z celé České republiky i okolních zemí. Kromě pestré trati tu naleznou komfortní zázemí, které dosahuje úrovně těch nejlepších závodů v Evropě.

Celé expo závodu vyroste přímo před Špalíčkem na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu. Trasa pak povede historickým centrem i sportovně-relaxačním areálem Krajinka a zájemci o účast mají na výběr hned ze tří možností délky trasy. Pro dvoučlenné týmy bude připraven závod 2×5 km. Kdo si netroufá na celý závod, může absolovat jen jedno kolo (5 km). Hlavní závod bude měřit 10 km, jak už vyplývá ze samotného názvu závodu. Na své si přijdou i rodiny s dětmi. Pro ty budou připraveny dva dětské závody.

Kapacita závodu je pro letošní ročník stanovena na hranici 600 účastníků. Registrace na závod již běží online a registrační formulář naleznou běžci na www.valdstejnova10.cz. Pokud zbydou nějaká volná čísla, bude možnost registrace i na místě.

Online formulář k registraci naleznete pod tímto odkazem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *